BONYHÁD Heti foglalkozás 12

A mai foglalkozáson mindenki megmutatta az általa készített ajándék, egy könyvjelző tervét. Megnéztük, hogy ki milyen képeket keresett az iskolánkról, amelyek segítségével a legjobban bemutathatjuk az iskolánk által kínált lehetőségeket. Kiválasztottuk a legtartalmasabb képeket, vágtuk, szerkesztettük azokat, majd kinyomtattuk.

Lamináltuk, formára vágtuk a könyvjelzőket. Közben elhatároztuk, hogy hűtőmágnest is készítünk a vendégeinknek. Összeírtuk, hogy milyen eszközökre lesz szükségünk ezek elkészítéséhez. Valaki közülünk azt javasolta, hogy Bonyhád nevezetességeit, esetleg a környék szép helyeit mutassuk be ezeken az ajándékokon.

Nagyon jó volt, hogy mindenkinek volt valami használható ötlete, segíthettünk egymásnak, és olyan eszközök használatával is megismerkedtünk, amelyekkel eddig csak tanáraink dolgoztak.