BONYHÁD Heti foglalkozás 31

A pályázat keretében a záró foglalkozást a toleranciáról, önkéntességről, mások elfogadásáról szerzett ismereteink felelevenítésével kezdtük. Beszélgettünk arról, hogy a Karácsony előtti időszakban, milyen fontos, hogy segítsünk egyedül élő ismerőseinknek, rászoruló családoknak. Számunkra is fontos, hogy tudjuk nem csak kapni, hanem adni is ugyanolyan öröm, de lehet, hogy másokon segíteni még nagyobb öröm is lehet.

Kölcsönösen szereztünk örömöt azzal egymásnak, hogy ajándékot adtunk egymásnak.

Végül felidéztük élményeinket, melyeket a zánkai táborban éltünk át, a testvériskolai találkozón és azokat az előadásokat, melyek kellemes szórakozást nyújtottak számunkra.