I8. foglalkozás

Téma: Az önkéntesség fontossága

Ideje: 2014. szeptember 02.

A hosszú, és élményekben gazdag (Zánka tábor) nyári szünet után az „A” komponens csoport 25 fő bevonásával folytatja a programját. 2014. szeptember 2-án felelevenítettük a táborozás mindennapjait, ahol barátságok is szövődtek a testvériskolák és a mi gyerekeink között. Örömmel tolmácsolták, hogy milyen jó programokon vettek részt.

Tóth Miklós 6. osztályos tanuló pedig félelmeit legyőzve fürdött a Balatonban, amit most már nemcsak a tv-ben, s képeken látott. Ehhez kapcsolódóan, a téma felé orientálódva kérdeztem őket, végeztek –e valamilyen önkéntes tevékenységet a táborozás ideje alatt.

Megbeszéltük, hogy a további foglalkozásokra az önkéntesség témájával foglalkozunk.

3 Responses to “NYÍRKÉRCS Heti foglalkozás 18

• Láttam, ahogy a lányok cipelik bőröndjeiket a lépcsőn, szívesen segítettem nekik.

• Mi nagyobbak segítettünk a kisebbeknek az ágynemű felhúzásában.

• Vigyáztunk a kisebbekre, elkísértük őket a boltba.